KITA
Kita

Kaip pirkti

Prekių pirkimas vyksta įkeliant prekes į prekių krepšelį ir jį formuojant.

Suformavus krepšelį, toliau prekes galima pirkti nesiregistravus, nurodant pristatymo adresą ir reikiamus duomenis, arba galima susikurti asmeninę paskyrą mūsų svetainėje. Susikūrus paskyrą pirkėjams bus pasiūlomos specialios nuolaidos, pirkėjai bus informuojami apie naujas ar jiems reikiamas prekes. Svarbu : būtina tiksliai nurodyti pristatymo adresą ir kitus būtinus duomenis, kad galėtume pristatyti užsakytas prekes.

Krepšelio apmokėjimas vykdomas saugiais, PaySera administruojamais apmokėjimo būdais: debeto ar kredito kortele, per elektroninę bankininkystę ar e-pinigų sistemą MoQ bei PaySera.

Užsakymus, kurių bendra vertė  virš 10 €, pristatome be papildomo mokesčio visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą ir Neringos raj.). Užsakymo sumai esant mažesnei kaip 10 € taikomas 5 € pristatymo mokestis. Į Neringos miestą ir Neringos rajoną prekės pristatomos  taikant papildomą 34,75 € pristatymo mokestį, nepriklausomai nuo užsakymo vertės.

Prekės siunčiamos per kurjerių sistemą „Venipak“. Prekių pristatymas – nuo 1 iki 4 darbo dienų po apmokėjimo.

PASTABA: penktadienį vykdyti bei apmokėti užsakymai bus pradėti vykdyti ateinančios savaitės pirmadienį.

Prekes galime pristatyti ne tik Lietuvoje, bet ir į kitas ES šalis už papildomą pristatymo mokestį, kuris derinamas kiekvieno tokio konkretaus užsakymo vykdymo metu.