Vienas dažniausių moterų klausimų apie blakstienų tušą yra tai, kokį tušo šepetėlį pasirinkti?

Mes suprantame Tavo skausmą ir kartėlį, kai reikia parduouvėje apsispręsti - kur pilna lentynų, kuriose pilna kosmetikos ir pagalvoji, ar pasirinktas blakstienų tušas bus geresnis? O gal išbandyti ką nors naujo? Atsipalaiduok, mes pasistengsime Tau visa tai palengvinti.

Pirmiausia nenuostabu, kad dauguma moterų nežino, kokį tušo šepetėlį rinktis. Jų yra tiek daug: ploni, stori, ilgais ir trumpais šereliais, šepečiai sferiniais galais arba lenkti šepečiai. Kuo jie skiriasi vienas nuo kito?

Geriausias tušo šepetėlis - kaip jį išsirinkti? O gal tai tik rinkodaros triukas?

Pradėsime nuo to, kad tas pats blakstienų tušas, pritaikytas kitaip ar kitokiu šepetėliu, ant blakstienų atrodys visiškai skirtingai. Jau po pirmo sakinio galima daryti išvadą, kad svarbu forma ir net pati šepetėlio medžiagos rūšis. Pagrindinis klausimas, kurį kiekviena moteris turėtų sau užduoti, yra - kokį efektą norime pasiekti? Tik vėliau pereiname prie šepetėlio pasirinkimo – pagaminto iš silikono ar tradicinio.

Renkantis blakstienų tušą, kiekviena moteris svajoja apie gražias, sušukuotas ir atskirtas blakstienas. Joms tikrai rekomenduojame silikoninių tušo šepetėlių modelius.

Jei norime pasiekti tankių blakstienų efektą, rekomenduojame šepetėlius su natūraliais šeriais arba silikoninius šerelius su storu šepetėlių pagrindu. Kalbant apie šepetėlius su trumpais šereliais, jie puikiai tiks dažant blakstienas nuo pat šaknies, kad gražiai jas prailgintų.

Kai kurios moterys tikriausiai norėtų blaskteinu tušu užriesti blasktienas, tuomet smėlio laikrodžio šepetėlis bus nepamainomas. Tai labai veiksminga trumpoms blakstienoms. Savo ruožtu, teptukai sferiniu galu padeda pabrėžti akį nuo šaknies iki akies kampučių.

Apibendrinant galima pasakyti, kad blakstienų tušo šepetėlis nėra rinkodaros triukas, ir, atsižvelgiant į tai, kokio tipo blakstienas turime, jis naudojamas kasdieniniam makiažui, kad akys būtų dar ryškesnės.

 

Linkime gerų pasirinkimų :)