Mes nuolat plečiame savo produktų asortimentą naujais produktais. Vienas iš jų yra HD makiažo pagrindo serija, kurios sudėtyje yra maskuoklio, pagrindo ir miltelių. Būdingas HD pagrindo bruožas yra tai, kad jis suteikia odai subtilaus makiažo užbaigimo efektą.

Makiažo pagrindas pateikiamas stilingoje ir patogioje 30 ml pakuotėje. Spalvų paletėje yra net 10 atspalvių.

HD makiažo pagrindas puikiai padės išlyginti odą, ištaisyti nedidelius trūkumus ir padengti smulkias raukšles savo unikalios, gerai pigmentuotos formulės ir sklaidančios šviesos dėka.

Drėkinamoji formulė be aliejaus – suvienodina odos atspalvį, užtikrindama visišką veido odos padengimą ir drėkinimą ilgesniam laikui. Papildomas mūsų HD makiažo pagrindo privalumas yra tai, kad jame yra vitamino E ir SPF 15 filtras, kuris apsaugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Jis gali būti tepamas tiesiai ant odos arba naudojant kaip pagrindinį sluoksnį. HD makiažo pagrindas puikiai tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek didesniems renginiams ir ypatingoms progoms. Taip pat rekomenduojame jį naudoti ruošiant vakarinį makiažą.

Su HD makiažo pagrindu puikiai dera HD kompaktinė pudra, kurios paskirtis yra švelniai išlyginti, suteikti matiniį atspalvį ir skaistinti mūsų odą.

Produktas labai lengvai ir sklandžiai pasiskirsto ant odos,  kartu palikdamas gaivią ir švytinčią išvaizdą visą dieną.

 

Kaip ir anksčiau paminėtas HD makiažo pagrindas, kompaktinėje pudroje taip pat yra filtras SPF 15. Jį galima naudoti tiesiai ant odos arba ant pagrindo.

HD makiažo pagrindas ir sausoji pudra yra vieni populiariausių moterų makiažo krepšelio produktų. Svarbus klausimas renkantis pagrindą yra tinkamo atspalvio pasirinkimas, kad jis per daug neišsiskirtų ant mūsų odos. Taip pat verta prisiminti, kad žiemą reikės šiek tiek kitokio atspalvio, o vasarą - kitokio.

Maloniai kviečiame Jus išbandyti HD pagrindą ir HD pudrą ir naudoti juos savo kasdieniam ar išskirtiniam makiažui.