Karščiausios šio sezono makiažo tendencijos patiks tiek išraiškingo makiažo šalininkams, kuriuose dominuoja iš tolo matomos stipriai pabrėžtos akys ir lūpos, tiek moterims, kurios pasirenka subtilų švytėjimo efektą ar makiažą be jokio makiažo.

Bus karšta!

Kaip sako makiažo profesionalai, šis sezonas yra rožinės spalvos. Daugelį metų laikomas labai mergaitišku atspalviu, jis puikiai tiks beveik visoms grožio rūšims. Tai patiks tiek romantikams, tiek damoms, kurios nemėgsta per stipraus makiažo. Kartais viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek skaistalai ant skruostų ar subtiliai pabrėžtos lūpos, kad sukurtumėte tobulą pavasario išvaizdą.

Stipraus švytėjimo efektas. Lygus ir švytintis veido oda taps gaivi ir švytinti. Nuoroda į gotikos stilių taip pat bus pastebima madoje, t. Y. tamsios lūpos, raudonos vyno spalvos, dūminiai vokai ir nepriekaištinga veido spalva.

Drąsiai ir spalvingai. Akių vokai šį pavasarį bus kupini džiugių ir drąsių spalvų: žalia, turkio, violetinė ir geltona. 

Geometriniai antakiai -užbaigti kvadratiniu antgaliu, taip pat yra viena madingiausių tendencijų.

Apibendrinant galima pasakyti, kad šios vasaros makiažo metu labiausiai pageidaujamas efektas bus gilus žvilgsnis, patobulinta išvaizda, giliai sudrėkintos lūpos, subtiliai paryškintos spalva.

 

Šios vasaros MUST HAVE !

Kokia kosmetika bus tinkama madingiausiam šio sezono makiažui paruošti? 

Mes rekomenduojame mūsų Nude Look kolekciją, kuriai būdinga subtili formulė ir švytinti pabagimas. Mūsų Strobing Highlighter Baked Trio Palette rinkinys taip pat suteikia stipresnį apšvietimą .

Vasaros priemonės Must HAVE -puikiai tiks ir mūsų paryškinanti pudra iš Nude Look Sheer Baked Powder kolekcijos, nes ji išlygina odą, suteikia subtilų švytėjimą ir natūralaus makiažo užbaigimo efektą. Didelis lūpų dažų ir lūpų blizgių pasirinkimas ir antakių formavimo priemonės taip pat bus naudingos renkantis priemones, reikalingas visam makiažui paruošti, atsižvelgiant į dabartines tendencijas.